raf
raf - wersja polska
raf - english version
WYBIERZ JĘZYK

Firma RAF Sp. Jawna posiadająca wieloletnie doświadczenie w dostawach części do tłoczników, wykrojników, form, i narzędzi specjalnych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO – HANDLOWY
Nr ref.: DTH

Miejsce pracy: cały kraj

Opis stanowiska:
- szukanie i pozyskiwanie nowych klientów
- prowadzenie i podtrzymywanie kontaktów z aktualnymi klientami
- proponowanie nowych rozwiązań dostosowanych do potrzeb i wymagań klientów
- negocjowanie warunków sprzedaży
- realizacja planu sprzedaży

Od kandydatów oczekujemy:
- uczciwość i lojalność
- umiejętność pracy samodzielnej i rozwiązywania problemów
- odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu, chęć nowych wyzwań
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność
- wykształcenie średnie techniczne mile wdziane wyższe
- doświadczenie w sprzedaży towarów technicznych
- mile widziana znajomość języka angielskiego
- prawo jazdy kategorii B
- znajomość obsługi komputera

Oferujemy:
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- praca w dynamicznym zespole
- możliwość awansu i rozwoju zawodowego
- samochód oraz telefon służbowy, notebook
- wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

Forma kontaktu:
Uprzejmie informujemy, że spotkamy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji
( list motywacyjny i CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych) oraz podanie nr ref.
na adres: RAF Sp. Jawna , ul. Barska 70,  43-300 Bielsko - Biała

lub mailem: rekrutacja@raf.com.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Nasi partnerzy:

amf guthle h+s kern omcr special springs voestalpine